KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165013
*
nr 1616 5013
Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Venedig. Olja på pannå, 18x30 cm, yttermått inklusive ram: 23x35 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 april 2024
kl 18:25:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/4 23:00:28
1
600 kr
27/4 21:25:48
2
700 kr
29/4 18:14:34
3
3.200 kr
29/4 18:15:16
2
900 kr
29/4 18:15:16
3
1.000 kr (Budbetjänt)
29/4 18:16:07
2
1.400 kr
29/4 18:16:07
3
1.500 kr (Budbetjänt)
29/4 18:16:21
2
1.600 kr
29/4 18:16:21
3
1.700 kr (Budbetjänt)
29/4 18:17:00
2
2.200 kr
29/4 18:17:00
3
2.400 kr (Budbetjänt)
29/4 18:17:33
2
3.000 kr
29/4 18:17:33
3
3.200 kr (Budbetjänt)
29/4 18:20:05
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa italien italiensk olja olja på pannå oljemålning oljemålningar sydeuropa venedig
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:56
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:37
*
Oljemålning
Kondition: slitage, skador
Läs om budbetjänten
nr 1616 5013
Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Venedig. Olja på pannå, 18x30 cm, yttermått inklusive ram: 23x35 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 3.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/4 23:00:28 | 1 | 600 kr |
27/4 21:25:48 | 2 | 700 kr |
29/4 18:14:34 | 3 | 3.200 kr |
29/4 18:15:16 | 2 | 900 kr |
29/4 18:15:16 | 3 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
29/4 18:16:07 | 2 | 1.400 kr |
29/4 18:16:07 | 3 | 1.500 kr (Budbetjänt) |
29/4 18:16:21 | 2 | 1.600 kr |
29/4 18:16:21 | 3 | 1.700 kr (Budbetjänt) |
29/4 18:17:00 | 2 | 2.200 kr |
29/4 18:17:00 | 3 | 2.400 kr (Budbetjänt) |
29/4 18:17:33 | 2 | 3.000 kr |
29/4 18:17:33 | 3 | 3.200 kr (Budbetjänt) |
29/4 18:20:05 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa italien italiensk olja olja på pannå oljemålning oljemålningar sydeuropa venedig
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:56 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:37